Tepelná čerpadla vzduch - voda

Tepelná čerpadla jsou moderní zařízení, díky kterým můžete pohodlně topit i ohřívat teplou užitkovou vodu (TUV). Díky tomu, že jde o velmi ekologický princip přeměny energie, můžete na pořízení našich tepelných čerpadel NORDline získat od státu dotace až ve výši 145 000,- Kč.

Tepelná čerpadla NORDline vzduch - voda za použití elektrické energie odebírají teplo ze vzduchu v blízkosti stavby a předávají jej do topného média pro topné systémy - vytápění podlahové, stěnové i stropní. Jsou určena pro připojení na nízkoteplotní topnou soustavu (do +50 °C) a skvěle se hodí do nových i starých rodinných domů, firem a dokonce i do bytových domů. Efektivně nahrazují jiné způsoby vytápění, jako je plynový či elektrický kotel, kotel na pevná paliva - uhlí, kotel na pelety - dřevo i elektrické přímotopy.

Tepelná čerpadla vzduch - voda podle výkonu

NORDline N8A s invertorem

výkon 10,8 kW

NORDline N8A s invertorem

dotační kód:
SVT 23 387

NORDline WWBC-9,5 H-B/P

výkon 9,5 kW

NORDline WWBC-9,5 H-B/P výkon 9,5 kW

dotační kód:
SVT 6965

NORDline WWBC-13,5 H-B-S

výkon 13,5 kW

NORDline WWBC-13,5 H-B-S výkon 13,5 kW

dotační kód:
SVT 6966

NORDline WWBC-19,5 H-B-S

výkon 19,5 kW

NORDline WWBC-19,5 H-B-S výkon 19,5 kW

dotační kód:
SVT 6967

Bojler s tepelným čerpadlem

NORDline N300LDE

NORDline N300LDE

dotační kód:
---

Hlavní výhody tepelných čerpadel NORDline

Dotace až 145 000 Kč

Ekologický způsob vytápění oceňuje nejen příroda, ale také stát. Právě teď běží 2 dotační programy, Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace, díky kterým můžete získat od státu příspěvek na pořízení tepelného čerpadla ve výši až 145 000 Kč. S vyřízením dotací se navíc už nemusíte trápit sami, firma NOSRETI velkoobchod s.r.o. Vám ráda s vyřízením pomůže.

Dotace až 127 500 Kč
Tepelné čerpadlo vzduch - voda má řadu výhod

Tepelné čerpadlo vzduch - voda má řadu výhod

V našich zeměpisných podmínkách je typ čerpadla vzduch - voda ten nejvhodnější. Díky tomu, že zařízení odebírá energii ze vzduchu, není při instalaci třeba rozkopat polovinu pozemku, ani investovat do nákladného vrtu. Doba instalace je tak kratší, pořizovací náklady nižší a instalovaná zařízení jsou snadno přístupná pro servisní kontroly.

Zaručená návratnost Vaší investice

Tepelná čerpadla NORDline pořídíte za rozumnou cenu a díky dotacím může být Vaše peněženka zatížena ještě méně. Celkové náklady, které zahrnují pořízení i instalaci tepelného čerpadla, jsou u každého různé v závislosti na typu stavby a aktuálním topném systému. Průměrná návratnost investice je okolo 4-6 let.

Zaručená návratnost Vaší investice
Spolehlivé zařízení s jednoduchým ovládáním

Spolehlivé zařízení s jednoduchým ovládáním

Díky vlastní diagnostice tepelného čerpadla je zajištěn bezpečný a bezproblémový provoz, a to i v extrémně mrazivých dnech pomocí dohřevu. Elektronická řídicí jednotka se stará o automatický chod zařízení. Pro náročnější uživatele je možnost ovládat tepelné čerpadlo nadřazenou ekvitermní regulací. Ovládání je jednoduché, přehledné, s možností nastavení přes internet.

Menší závislost - větší svoboda, více prostoru

Díky energii z tepelného čerpadla se Váš objekt stane méně závislým na dodávce plynu a elektřiny od velkých společností. Buďte to vy, kdo určuje pravidla a staňte se skutečným pánem ve své domácnosti. Pokud jste před tím topili uhlím či dřevem, s nástupem tepelného čerpadla můžete skladovací prostory uvolnit a nové místo využít, jak si zamanete.

Menší závislost - větší svoboda, více prostoru

Průběh instalace a servis tepelných čerpadel NORDline

1) Oslovíte firmu z Vašeho kraje

Firem, které prodávají a instalují tepelná čerpadla NORDline, je v každém kraji České republiky několik, takže jistě najdete takovou, která to k Vám bude mít kousek. Tyto montážní firmy jsou proškoleny odborníky značky NORDline, jejich činnost je certifikována a jsou skutečnými odborníky v oboru.

2) Firma vyšle své odborníky přímo k Vám na Konzultaci

Aby bylo možné navrhnout a realizovat nejoptimálnější řešení pro Vaše vytápění, je třeba situaci důkladně zhodnotit. Odborníci z poptané firmy si s Vámi domluví schůzku v objektu, kde se má tepelné čerpadlo instalovat. Podívají se na současný topný systém, ohřev TUV i stav objektu a společně proberete vizi a Vaše představy. Tato návštěva může trvat i pár hodin, ale věřte, že se oběť tohoto času vyplatí. V případě instalace tepelného čerpadla do novostavby je nejvhodnější oslovit montážní firmu již ve fázi přípravy projektu. Na základě získaných informací Vám firma připraví návrh na míru tak, aby bylo nové řešení co nejefektivnější a aby odpovídalo Vašim představám.

3) Připojení energie, administrativa, dotace

Při změně zdroje vytápění na tepelné čerpadlo se celá záležitost neobejde bez drobné administrativy. Je třeba požádat u Vašeho dodavatele energií o změnu sazby na tepelné čerpadlo a případně vyřídit dotace. Pokud si sami nebudete vědět rady, tak Vám montážní firma určitě poradí. Vyřízení dotací dokonce můžete nechat na firmě, která se touto oblastí přímo zabývá např. NOSRETI velkoobchod s.r.o.

4) Instalace

Jakmile je vše domluveno a schváleno, posouvá se projekt do realizační fáze. Každý projekt je jiný, proto se nedá obecně říct, jak dlouho budou práce trvat. Ze zkušeností však víme, že montáž standardního rozsahu se dá realizovat během 2 - 3 dnů.

5) Servis

Tepelná čerpadla NORDline jsou na trhu více než 10 let a poruchovost je opravdu mizivá. Jde o moderní zařízení, které Vám bude spolehlivě sloužit dlouhá léta, a přitom se Vaše investice do jejich pořízení vrátí už za pár let. Myslíme i na to, že vývoj moderních technologií chvátá kupředu. Díky způsobu instalace jsou tepelná čerpadla NORDline dobře dostupná pro servisní kontroly a je možné jednotky do sestavy přidávat či vyměnit, aniž byste museli nákladně měnit kompletní technologii vytápění. Pro servis a případné opravy se obraťte na Vaši montážní firmu nebo můžete vybrat jinou servisní firmu z Vašeho kraje.

Ukázky realizací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací