Klimatizece NORDline

Když je venku horko a Vy chcete trávit čas uvnitř, je těžké docílit optimální teploty, aby Vám bylo příjemně. Často nepomohou ani otevřená okna a komu by se chtělo každou chvíli pod studenou sprchu? Mechanické větráky sice umí vzduch rozproudit, ale stejně tak umí zvýšit spotřebu elektrické energie domácnosti a zatížit Vaše uši svým hlukem. Obzvláště v kancelářích, kde je potřeba mít dobré pracovní podmínky, je teplotní komfort bez zbytečných obtíží a ruchů důležitý.

Klimatizace NORDline jsou moderní zařízení, která se tiše a efektivně postarají o Váš teplotní komfort v jakémkoliv interiéru.

Sety klimatizací podle počtu jednotek

Klimatizace SPLIT

1 venkovní jednotka + 1 vnitřní jednotka

Klimatizace SPLIT

Hlavní výhody klimatizací NORDline

Elegantní řešení, jak se vypořádat s horkem

Zapomeňte na hlučné a nepraktické větráčky či studené obklady. Díky klimatizaci NORDline jednoduše nastavíte požadovanou teplotu a již během chvilky pocítíte příjemné ochlazení v místnosti.

Elegantní řešení, jak se vypořádat s horkem
Profesionální poradenství, instalace i servis

Profesionální poradenství, instalace i servis

Po celé České republice máme rozsáhlou síť obchodních partnerů. V každém regionu se můžete obrátit na skutečného profesionála, který Vám poradí s výběrem nejvhodnější klimatizace, provede instalaci a zajistí servis.

Teplotní komfort na dosah ruky v létě i v zimě

Díky jednoduchému ovládání si snadno nastavíte režimy klimatizace tak, jak potřebujete, a ani se u toho nezapotíte. Klimatizace NORDline navíc umí i topit!

Teplotní komfort na dosah ruky v létě i v zimě
Tichý chod a spánkový režim klimatizace

Tichý chod a spánkový režim klimatizace

Klimatizace NORDline jsou sice výkonné, ale tiché. Tuto jejich vlastnost oceníte především v noci, kdy se díky příjemné pokojové teplotě a tichému chodu nerušeně vyspíte. Díky spánkovému režimu můžete také přednastavit teplotu pro noční provoz klimatizace.

Anti-prachové a jiné filtry

Vnitřní jednotka klimatizace je mimo jiné vybavena také anti-prachovými a jinými filtry, které jsou buď již v základním vybavení klimatizace, nebo je můžete dokoupit.

Anti-prachové a jiné filtry
Nízká spotřeba energie

Nízká spotřeba energie

Klimatizace NORDline nabízí dlouhodobě úsporné a účinné řešení pro Váš teplotní komfort. Díky tomu, že naše klimatizace spadají do energetické třídy A++, je jejich provoz z hlediska energie i financí velmi nenáročný.

Ukázky realizací

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací